16.99zł
Na stanie
Rozpocznij ekologiczną rewolucję w łazience dzięki naszemu ekologicznemu płynowi do czyszczenia armatury i ceramiki. Nie tylko skutecznie eliminuje kamień i osady, ale również działa w zgodzie z naturą, tworząc harmonię pomiędzy czystością a zrównoważonym stylem życia.
Nasz płyn do czyszczenia łazienek to gwarancja skuteczności bez jakichkolwiek kompromisów. Szybko usuwa kamień i osady, pozostawiając powierzchnie armatury i ceramiki lśniąco czyste. Zapobiega także osadzaniu się kurzu na czyszczonych powierzchniach, dzięki temu Twoja łazienka pozostaje nieskazitelnie czysta na dłużej.
Nasz ekologiczny płyn to nie tylko środek do usuwania kamienia; to również gwarancja czystości bez smug i zacieków. Przywróć naturalny blask swojej armaturze i ceramice, jednocześnie zachowując łazienkę w lśniącej czystości.
Wprowadź do swojej łazienki nie tylko nieskazitelną czystość, ale także przyjemny aromat zielonej herbaty. Nasz płyn nie tylko pielęgnuje powierzchnie, ale również na długo pozostawia w łazience naturalny, subtelny zapach czystości i świeżości.
Pachnący zieloną herbatą płyn do ZIELKO skutecznie czyści i odświeża łazienkę, wypełniając ją niezwykle przyjemnym aromatem. Błyskawicznie radzi sobie z kamieniem i wszelkimi osadami na armaturze oraz ceramice, pozostawiając lśniące powierzchnie bez smug i zacieków. Jego specjalnie opracowana formuła zapobiega osadzaniu się kurzu, co umożliwia łatwiejsze utrzymanie czystości na dłużej. Bezpieczny i skuteczny skład, zawierający 5-<15% amfoteryczne związki powierzchniowo czynne oraz unikalną kompozycję zapachową, zapewnia nie tylko nieskazitelną czystość, ale i przyjemny, odświeżający aromat zielonej herbaty. Czyszczenie łazienki z ekologicznym płynem ZIELKO jest nie tylko przyjemne i skuteczne, ale również przyjazne dla naszej planety.
Uwaga: Działa drażniąco na oczy. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
| Waga | 0.592 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5.5 × 7.8 × 21 cm |
| Marka | Zielko |
| Opakowanie | Butelka z atomizerem |
| Pojemność | 500 ml |
| Postać | Płyn |
| Przeznaczenie | Łazienka |
| Recykling | BUTELKA (PET) |
| Sposób użycia | Spryskaj powierzchnię i przetrzyj czystym ręcznikiem. |
| Termin ważności od daty produkcji | 24 miesiące |
| Zapach | Zielona herbata |
| Zastosowanie do: | Czyszczenie wielofunkcyjne |
21.99zł Pierwotna cena wynosiła: 21.99zł.16.49złAktualna cena wynosi: 16.49zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.49zł.
22.99zł Pierwotna cena wynosiła: 22.99zł.16.09złAktualna cena wynosi: 16.09zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.09zł.
22.99zł Pierwotna cena wynosiła: 22.99zł.16.09złAktualna cena wynosi: 16.09zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.09zł.
14.99zł Pierwotna cena wynosiła: 14.99zł.10.49złAktualna cena wynosi: 10.49zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 10.49zł.
12.99zł Pierwotna cena wynosiła: 12.99zł.9.09złAktualna cena wynosi: 9.09zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 9.09zł.
5 opinii dla ZIELKO Płyn do łazienki ZIELONA HERBATA
Mariusz –
Ok
Kamil –
Zgodny z opisem
Sabina –
Polecam, bo to już któraś butelka zużyta.
Ela –
Przyjemny zapach. Dobrze czyści. Sprawdza się przy czyszczeniu fugi, ładnie wybiela.
Adriana –
Bardzo dobrze czyści, wystarczy spryskać, chwilę odczekać i zmyć wodą, armatura lśni jak nowa. Zapach jest świeży i przyjemny