22.99zł Pierwotna cena wynosiła: 22.99zł.16.09złAktualna cena wynosi: 16.09zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.09zł.
Na stanie
| Waga | 5.311 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5.5 × 7.8 × 21 cm |
| Seria | Professional |
| Marka | Zielko |
| Opakowanie | Butelka |
| Recykling | BUTELKA (PET) |
| Pojemność | 500 ml |
| Termin ważności od daty produkcji | 24 miesiące |
| Przeznaczenie | Podłogi |
| Postać | Płyn |
| Zastosowanie do: | Mopy bezprzewodowe |
27.99zł Pierwotna cena wynosiła: 27.99zł.19.59złAktualna cena wynosi: 19.59zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 19.59zł.
21.99zł Pierwotna cena wynosiła: 21.99zł.16.49złAktualna cena wynosi: 16.49zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.49zł.
21.99zł Pierwotna cena wynosiła: 21.99zł.16.49złAktualna cena wynosi: 16.49zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.49zł.
21.99zł Pierwotna cena wynosiła: 21.99zł.16.49złAktualna cena wynosi: 16.49zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.49zł.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.