27.99zł Pierwotna cena wynosiła: 27.99zł.19.59złAktualna cena wynosi: 19.59zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 19.59zł.
Na stanie
| Waga | 5.311 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Wydajność | Do 10 cykli |
| Seria | Professional |
| Marka | Zielko |
| Pojemność | 500 ml |
| Termin ważności od daty produkcji | 24 miesiące |
| Recykling | BUTELKA (rPET) |
| Opakowanie | Butelka |
| Przeznaczenie | Kuchnia |
| Zastosowanie do: | Ekspresów do kawy i czajników |
| Postać | Płyn |
| Cechy dodatkowe | Poprawia działanie sprzętu, Usuwa osady kamienia |
49.99zł
29.99zł Pierwotna cena wynosiła: 29.99zł.23.99złAktualna cena wynosi: 23.99zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 23.99zł.
21.99zł Pierwotna cena wynosiła: 21.99zł.16.49złAktualna cena wynosi: 16.49zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.49zł.
12.99zł Pierwotna cena wynosiła: 12.99zł.9.09złAktualna cena wynosi: 9.09zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 9.09zł.
2 opinie dla ZIELKO Odkamieniacz do ekspresów i czajników
Lena –
świetny produkt, który szybko i skutecznie radzi sobie z kamieniem. Już po pierwszym użyciu urządzenia działają sprawniej, a osady znikają bez problemu. Łatwy w użyciu i bardzo wydajny — daje efekt jak po profesjonalnym serwisie. Polecam
Greg –
The ZIELKO Descaler for Coffee Machines and Kettles is an excellent product that quickly and effectively removes limescale. After just one use, appliances run more efficiently, and stubborn deposits disappear effortlessly. It’s easy to use, very efficient, and gives results like a professional service. Highly recommended for anyone who wants to take care of their coffee machine