22.99zł Pierwotna cena wynosiła: 22.99zł.16.09złAktualna cena wynosi: 16.09zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.09zł.
Na stanie
ZIELKO Professional Płyn myjący do robotów mopujących to niskopienny preparat stworzony z myślą o skutecznym i bezpiecznym czyszczeniu wszelkich typów podłóg przy pomocy automatycznych urządzeń czyszczących.
Dzięki specjalnie opracowanej formule skutecznie usuwa zabrudzenia, tłuste plamy i zanieczyszczenia, nie pozostawiając smug ani zacieków. Jest delikatny dla każdej powierzchni i bezpieczny w użyciu – także w domach, gdzie mieszkają dzieci i zwierzęta.
Dodatkowo pozostawia świeży zapach, zapewniając czystość i higienę w całym domu. Wydajny – jedno opakowanie wystarcza nawet na 100 cykli sprzątania.
| Waga | 5.311 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5.5 × 7.8 × 21 cm |
| Seria | Professional |
| Marka | Zielko |
| Termin ważności od daty produkcji | 12 miesięcy |
| Opakowanie | Butelka |
| Przeznaczenie | Podłogi |
| Pojemność | 500 ml |
| Recykling | BUTELKA (PET) |
| Postać | Płyn |
| Zastosowanie do: | Roboty mopujące |
21.99zł Pierwotna cena wynosiła: 21.99zł.16.49złAktualna cena wynosi: 16.49zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.49zł.
16.99zł Pierwotna cena wynosiła: 16.99zł.11.89złAktualna cena wynosi: 11.89zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 11.89zł.
16.99zł Pierwotna cena wynosiła: 16.99zł.11.89złAktualna cena wynosi: 11.89zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 11.89zł.
12.99zł Pierwotna cena wynosiła: 12.99zł.9.09złAktualna cena wynosi: 9.09zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 9.09zł.
12.99zł Pierwotna cena wynosiła: 12.99zł.9.09złAktualna cena wynosi: 9.09zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 9.09zł.
1 opinia dla ZIELKO Płyn myjący do robotów mopujących
Martyna –
Dobry płyn do robotów mopujących – ładnie pachnie, nie zostawia smug i ma ekologiczny skład.