21.99zł Pierwotna cena wynosiła: 21.99zł.16.49złAktualna cena wynosi: 16.49zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.49zł.
Na stanie
Specjalistyczny płyn do mycia świeżych owoców i warzyw. Skutecznie usuwa brud, pestycydy, wosk i inne zanieczyszczenia, przygotowując żywność do bezpiecznego spożycia.
Zawarta w płynie soda oczyszczona – bezpieczna i nietoksyczna, usuwa brud, kurz, zanieczyszczenia, pozostałości pestycydów z powierzchni owoców i warzyw, a przy tym ogranicza rozwój niektórych drobnoustrojów i pleśni.
ZIELKO to nie tylko skuteczność, ale także troska o środowisko. Dzięki biodegradowalnej formule, płyn jest bezpieczny dla domowych oczyszczalni ścieków. Idealny dla osób, które cenią ekologiczne podejście do życia i chcą ograniczyć swój wpływ na planetę.
Płyn do mycia owoców i warzyw ZIELKO posiada naturalnym cytrynowy aromat. Cytrusowy zapach nie przenosi się na żywność, ale daje poczucie czystości i świeżości.
| Waga | 0.584 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7.5 × 7.5 × 17 cm |
| Zapach | Cytryna |
| Marka | Zielko |
| Pojemność | 500 ml |
| Termin ważności od daty produkcji | 24 miesiące |
| Recykling | BUTELKA (HDPE) |
| Opakowanie | Butelka |
| Sposób użycia | |
| Zastosowanie do: | Owoce i warzywa |
| Postać | Płyn |
| Przeznaczenie | Kuchnia |
31.99zł Pierwotna cena wynosiła: 31.99zł.25.59złAktualna cena wynosi: 25.59zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 25.59zł.
21.99zł Pierwotna cena wynosiła: 21.99zł.16.49złAktualna cena wynosi: 16.49zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 16.49zł.
12.99zł Pierwotna cena wynosiła: 12.99zł.9.09złAktualna cena wynosi: 9.09zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 9.09zł.
12.99zł Pierwotna cena wynosiła: 12.99zł.9.09złAktualna cena wynosi: 9.09zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 9.09zł.
3 opinie dla ZIELKO Płyn do mycia owoców i warzyw
Aleksandra Maciąg –
świetny produkt, który daje poczucie, że moje jedzenie jest naprawdę czyste i bezpieczne. Łatwo usuwa zabrudzenia i pozostałości pestycydów, a delikatny zapach pozostawia przyjemne uczucie świeżości. Bardzo wydajny i prosty w użyciu — teraz nie wyobrażam sobie bez niego codziennych zakupów!
Rrpz-768 (zweryfikowany) –
Bardzo dobrze myje, fajna konsystencja, kupię ponownie.
Magdalena (zweryfikowany) –
Ok